Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Martes 23 de xullo de 2019
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesxullo
2019
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Licitacin Electrnica

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
ARES DESDE O MAR NAVEGA CONNOSCO

III CONCURSO FOTOGRAFIA XUVENIL 2019

VeraneAres 2019

Vive Ares 2018

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

APROBACIÓN PROVISIONAL PXOM 2017

APROBACIÓN INICIAL PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTAXE DEFINITIVA MAÑÁS DE LECER GRUPO 1 (PEQUENXS)
21 xuño 2019

Segundo as bases publicadas do servizo Mañás de Lecer do Concello de Ares para o verán 2019, tras o remate do período de alegacións e a resolución destas, publícanse as listaxes DEFINITIVAS das persoas solicitantes admitidas e as listaxes de agarda correspondentes.

As listaxes divídense por quincenas.

As persoas solicitantes admitidas poden consultar o importe que lles corresponde abonar polo servizo na biblioteca municipal (Rúa María 11 – 981 448057), cuota que deberán abonar dentro dos 5 primeiros días de cada mes, mediante ingreso ou transferencia á conta número 2080-0211-61-3110000055.

IMPORTANTE : Deberá indicar o nome do neno/a e quincena que abona. Ademáis deberán achegar a xustificación de pagamento presencialmente na biblioteca ou a través do correo electrónico manasdelecer@gmail.com.

Lembramos que as familias que non achegasen a documentación completa relativa á renda da unidade familiar do 2018 abonarán a cuota máxima establecida para cada grupo.

No caso de que algún neno/a admitido/a, por calquera razón sobrevida, non se vaia incorporar ao servizo pregamos que o comunique na biblioteca para poder facer o chamamento dos suplentes.

GRUPO 1 (PEQUENXS)
AULA FEDERICO GARCÍA EXPÓSITO 3-5

1º QUINCENA XULLO:
1. ABELEDO DIAZ,MARTÍN
2. CABADO ORTUBE,MATEO
3. CARPENTE LAURA, XULIA Mª
4. FANETTI, MARTIN GIOVANNI
5. GARCÍA PORTA ,PAULA
6. GUEYE,SALIOU
7. LOPEZ BELLO, ANTÓN MANUEL
8. LOPEZ LOREDO, NOELIA
9. MIGUEL CACABELOS, SABELA
10. OTERO DIAZ,UNAI
11. PORCEL BARRIO,CLAUDIA
12. SECO NUÑEZ,JULIA
13. VILASANCHEZ VÁZQUEZ, ADRIÁN
14. VILASÁNCHEZ VÁZQUEZ,ANTÓN
15. VILLARONGA ESCURÍS, NICOLÁS

LISTA DE AGARDA:
1. XULIA DOPICO ARIAS
2. BENASACH LOPEZ,CECILIA
3. BENASACH LOPEZ,MARIA
4. CASTAÑO DE LA MORENA, GUILLERMO
5. FREIRE RODRÍGUEZ, EMMA
6. FERNANDEZ SEDES,PEDRO
7. BARCIA VIEITES,AROA
8. RAMIL IGLESIAS, LEO *
9. GACIO CASTELEIRO, GUILLERMO DIAZ *
10. DIAZ ORTUBE, IAN*
11. MAESO YAÑEZ, IAGO*

2º QUINCENA XULLO:
1. ABELEDO DIAZ,MARTÍN
2. CABADO ORTUBE,MATEO
3. CARPENTE LAURA, XULIA Mª
4. FANETTI, MARTIN GIOVANNI
5. GARCÍA BERNABEU,JULIA
6. GARCÍA PORTA ,PAULA
7. GUEYE,SALIOU
8. LOPEZ BELLO, ANTÓN MANUEL
9. LOPEZ LOREDO, NOELIA
10. MIGUEL CACABELOS, SABELA
11. OTERO DIAZ,UNAI
12. SECO NUÑEZ,JULIA
13. VILASÁNCHEZ VÁZQUEZ,ANTÓN
14. VILASANCHEZ VÁZQUEZ, ADRIÁN
15. VILLARONGA ESCURÍS, NICOLÁS

LISTA DE AGARDA
1. XULIA DOPICO ARIAS
2. DE LA FUENTE DIAZ,IRIA
3. BENASACH LOPEZ,CECILIA
4. BENASACH LOPEZ,MARIA
5. JUSTO MOLINS, EMILIO
6. CASTAÑO DE LA MORENA, GUILLERMO
7. RAMIL IGLESIAS, LEO *
8. GACIO CASTELEIRO, GUILLERMO *
9. DIAZ ORTUBE, IAN*
10. MAESO YAÑEZ, IAGO*

1ª QUINCENA AGOSTO:
1. ABELEDO DIAZ,MARTÍN
2. ALLER SIXTO,CARLA
3. BARROS RODRÍGUEZ,LARA
4. CABADO ORTUBE,MATEO
5. CARPENTE LAURA, XULIA Mª
6. CRIADO SUÁREZ,ELIA
7. FANETTI, MARTIN GIOVANNI
8. GARCÍA BERNABEU,JULIA
9. GARCÍA PORTA ,PAULA
10. GUEYE,SALIOU
11. LOPEZ BELLO, ANTÓN MANUEL
12. LOPEZ LOREDO,DIEGO
13. LOPEZ LOREDO, NOELIA
14. OTERO DIAZ,UNAI
15. VILLARONGA ESCURÍS, EUGENIA

LISTAXE DE AGARDA:
1. VILLARONGA ESCURÍS, NICOLÁS
2. VILASANCHEZ VAZQUEZ ANTÓN
3. VILASANCHEZ VAZQUEZ,ADRIÁN
4. CASTAÑO DE LA MORENA, GUILLERMO
5. RAMIL IGLESIAS, LEO*
6. DIAZ ORTUBE, IAN*

2º QUINCENA AGOSTO:
1. ABELEDO DIAZ,MARTÍN
2. ALLER SIXTO,CARLA
3. BARROS RODRÍGUEZ, LARA
4. CABADO ORTUBE,MATEO
5. CARPENTE LAURA, XULIA Mª
6. CRIADO SUÁREZ,ELIA
7. FANETTI, MARTIN GIOVANNI
8. GARCÍA PORTA ,PAULA
9. GUEYE,SALIOU
10. LOPEZ BELLO, ANTÓN MANUEL
11. LOPEZ LOREDO,DIEGO
12. LOPEZ LOREDO, NOELIA
13. OTERO DIAZ,UNAI
14. VILLARONGA ESCURIS, NICOLÁS
15. VILLARONGA ESCURÍS, EUGENIA

LISTAXE DE AGARDA:
1. VILASANCHEZ VAZQUEZ ANTÓN
2. VILASANCHEZ VAZQUEZ,ADRIÁN
3. PORCEL BARRIO,CLAUDIA
4. BENASACH LOPEZ,CECILIA
5. BENASACH LOPEZ,MARIA
6. CASTAÑO DE LA MORENA, GUILLERMO
7. RAMIL IGLESIAS, LEO*
8. DIAZ ORTUBE, IAN*



Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares