Banner portadaEscudo De Ares
imagen tel |Ir A Principal|Contacto

Logotipo Ares


Ares, Martes 23 de xullo de 2019
Galego|Español|English
O ALCALDE RESPONDE

Pregúntelle ao Alcalde
CÁMARA WEB
WebCam Concello
CALENDARIO
añomesxullo
2019
mesaño
LuMaMiXoVeSaDo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Calendario escolas MunicipaisEscolas Municipais
SEDE DIGITAL
Sede Digital

Licitacin Electrnica

Perfil Contratante

Ares Digital

Tempo CPI Conde de Fenosa
Alcalde Julio Iglesias
Saúdo do Alcalde
Julio Ignacio Iglesias Redondo
ARES DESDE O MAR NAVEGA CONNOSCO

III CONCURSO FOTOGRAFIA XUVENIL 2019

VeraneAres 2019

Vive Ares 2018

Actividades culturais

Actividades Deportivas

III PLAN DE IGUALDADE DE OPORTUNIDADES DO CONCELLO DE ARES

PERIODO MEDIO DE PAGO A PROVEEDORES

APROBACIÓN PROVISIONAL PXOM 2017

APROBACIÓN INICIAL PXOM 2014

Contratación Persoal

Animais Abandonados

Policí Local

Protección civil

Trámites frecuentes

Zona Reciclaxe

Wi-fi Gratis

Aloxamentos e restaurantes


@ dixital
Convocatorias
LISTAXE DEFINITIVA MAÑÁS DE LECER GRUPO 3 (MAIORES)
21 xuño 2019

Segundo as bases publicadas do servizo Mañás de Lecer do Concello de Ares para o verán 2019, tras o remate do período de alegacións e a resolución destas, publícanse as listaxes DEFINITIVAS das persoas solicitantes admitidas e as listaxes de agarda correspondentes.

As listaxes divídense por quincenas.

As persoas solicitantes admitidas poden consultar o importe que lles corresponde abonar polo servizo na biblioteca municipal (Rúa María 11 – 981 448057), cuota que deberán abonar dentro dos 5 primeiros días de cada mes, mediante ingreso ou transferencia á conta número 2080-0211-61-3110000055.

IMPORTANTE : Deberá indicar o nome do neno/a e quincena que abona. Ademáis deberán achegar a xustificación de pagamento presencialmente na biblioteca ou a través do correo electrónico manasdelecer@gmail.com.

Lembramos que as familias que non achegasen a documentación completa relativa á renda da unidade familiar do 2018 abonarán a cuota máxima establecida para cada grupo.

No caso de que algún neno/a admitido/a, por calquera razón sobrevida, non se vaia incorporar ao servizo pregamos que o comunique na biblioteca para poder facer o chamamento dos suplentes.

GRUPO 3 (MAIORES)
ESCOLAS DO LAGO LOCAL 2

1ª QUINCENA XULLO:
1. AMENEDO REY, IKER
2. CASTAÑO DE LA MORENA, ELENA
3. CENDÁN PIÑEIRO, YERAY
4. COYNE ALBIN, MATILDA LYLY
5. DOPICO ARIAS, ANTÓN
6. FERRO IGBINOSUN, FCO .JAVIER
7. JAROSZ SANTIN,ARIADNA
8. JAROSZ SANTIN, ARTURO
9. LEIRA FERNANDEZ, ORIANA
10. LÓPEZ PÉREZ, VALENTINA BELÚ
11. RODRÍGUEZ CARTELLE, CARLA
12. SALIDO LORENZO,OLALLA
13. SANCHEZ RODRÍGUEZ, HUGO
14. VARELA BARBEITO, ALEJANDRO
15. VARELA BARBEITO, CLAUDIA
16. VARELA MARCOS, ANA

2ª QUINCENA XULLO:
1. AMENEDO REY, IKER
2. CASTAÑO DE LA MORENA, ELENA
3. CENDÁN PIÑEIRO, YERAY
4. COYNE ALBIN, MATILDA LYLY
5. DE LA FUENTE DÍAZ, INÉS
6. DOPICO ARIAS, ANTÓN
7. FERRO IGBINOSUN, FCO.
8. JAROSZ SANTIN,ARIADNA
9. JAROSZ SANTIN, ARTURO
10. LEIRA FERNANDEZ, ORIANA
11. LÓPEZ PÉREZ, VALENTINA BELÚ
12. RODRÍGUEZ CARTELLE, CARLA
13. SALIDO LORENZO,OLALLA
14. SANCHEZ RODRÍGUEZ, HUGO
15. VARELA BARBEITO, ALEJANDRO
16. VARELA BARBEITO, CLAUDIA
17. VARELA MARCOS, ANA

1ª QUINCENA AGOSTO:
1. ALLER SISTO, IRIA
2. AMENEDO REY, IKER
3. CASTAÑO DE LA MORENA, ELENA
4. CENDÁN PIÑEIRO, YERAY
5. COYNE ALBIN, MATILDA LYLY
6. FERNÁNDEZ LEGER, LUCAS
7. FERNÁNDEZ LEGER, MARISOL
8. FERRO IGBINOSUN, FCO. JAVIER
9. JAROSZ SANTIN,ARIADNA
10. JAROSZ SANTIN, ARTURO
11. LEIRA FERNANDEZ, ORIANA
12. LÓPEZ PÉREZ, VALENTINA BELÚ
13. MARTINEZ CEREIJO, HUGO
14. SALIDO LORENZO,OLALLA
15. SANCHEZ RODRÍGUEZ, HUGO
16. VARELA BARBEITO, ALEJANDRO
17. VARELA BARBEITO, CLAUDIA
18. DOPICO ARIAS, ANTÓN

2ª QUINCENA AGOSTO:
1. ALLER SISTO, IRIA
2. AMENEDO REY, IKER
3. CASTAÑO DE LA MORENA, ELENA
4. CENDÁN PIÑEIRO, YERAY
5. COYNE ALBIN, MATILDA LYLY
6. FERRO IGBINOSUN, FCO. JAVIER
7. JAROSZ SANTIN,ARIADNA
8. JAROSZ SANTIN, ARTURO
9. LEIRA FERNANDEZ, ORIANA
10. LÓPEZ PÉREZ, VALENTINA BELÚ
11. MARTINEZ CEREIJO, HUGO
12. SALIDO LORENZO,OLALLA
13. SANCHEZ RODRÍGUEZ, HUGO
14. VARELA BARBEITO, ALEJANDRO
15. VARELA BARBEITO, CLAUDIA
16. DOPICO ARIAS, ANTÓN



Icono de conformidad con el Nivel Doble–A de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0| XHTML 1.0 Transitional Válido| ¡CSS Válido!|Rss Concello Ares